Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba? ibasso dc01...

Mi lehet a hiba? ibasso dc01 (A többi lent)

Figyelt kérdés
Vásároltam egy ibasso dc01-et átalakítóval szerettem volna használni 2.5-3.5 egy a audio technica ath-m30x fejhallgatóval de valamiért nem jó a sztereó amikor a bal-nak kellene szólnia akkor mind a kettő szól viszont mikor a jobb-nak akkor a bal szól mi lehet a hiba? (A fejhallgató és az átalakító tökéletes)

2020. szept. 13. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

A 2.5-ös kimenet az szimmetrikus TRRS (4 vezetékes). A fejhallgatónak meg aszimmetrikus (3 vezetékes) kimenet kell.


A kettőt nem lehet összehozni egy szimpla átalakítóval - nem jó megoldás a két hidegpontot rövidrezárni.

Maximum a kábel csere segítene.


Én ugyanebben a cipőben jártam.

Nálam egy Audiotechnika ATH-MSR7BK fejesnél a kábelt és a fülesen lévő aljzatot is cserélnem kellett, hogy fogadni tudjon szimmetrikus jelet a Shanling M3s lejátszómról.


Kapott a füles egy 3.5 TRRS aljzatot a régi 3 pólusú helyére, és csináltam hozzá saját 4 eres fonott vezetéket.

Így már tudom szimmetrikus és aszimmetrikus kimenetről is hajtani.

2020. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!