Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem lehet porlasztót kapni?

Miért nem lehet porlasztót kapni?

Figyelt kérdés

Van egy Vype tank sub-om és elfogytak itthon a porlasztoim. Ma bementem a dohányboltba ahol vettem régebben, és közölte az eladó, hogy nem lehet kapni... Nem csak náluk, hanem az országban sem.

Valakinek van infoja arról, hogy ez miért van, és hogy esetleg a fent említett e-cigihez hol lehet porlasztót kapni?

Előre köszi a valaszokat!



2020. szept. 27. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Udv a klubban:) en is vypeos mini porlasztokat vadaszok,mert ugye a kedves kormanyunk betiltatta szinte az osszes likvidet,ezzel ellehetetlenitve a porlasztok vetelet is sok ecigibe,gondolom kivonultak Mo-rol,mert nekem is azt mondtak hogy nem lehet mar kapni majd.Eddig a likvidet is ott vettem,most kotyvasztgathatok itthon,meg vehetek masik ecigit,amihez a neten is tudok rendelni porlasztot,koszi Mo.!
2020. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a minap én is nézegettem ezt az e-cigit (még nem vásároltam meg), és nekem azt mondta az eladó, hogy ennél a cégnél az a szabály, hogy ha tönkremegy a készülék, csak fel kell hívni őket és küldenek másikat. még magyarázkodni sem kell.

nem tudom, hogy ez mennyire igaz, és azt sem, hogy az új készülékhez hány porlasztót adnak tartalékba, de hátha igaz, szóval egy próbát megér.

majd jelezzetek vissza, ha sikerült elintézni. köszi

2020. szept. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt próbáltátok?


[link]

2020. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Sajnos onnan se lehet rendelni, és azt sem írjak ,hogy esetleg melyik oldalról lehet.

#2

[link]

Ezt ez oldalt találtam. Így ránézésre ugyan olyan a porlasztó mint ami a vype-ba kell.

Egy próbát mindenféleképpen megér.

2020. szept. 28. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!