Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mekkora frekvenciájú jelet...

Mekkora frekvenciájú jelet tudd kiadni min és max egy számítógép/laptop hangkimenete (nem tudom mi a rendes neve)?

Figyelt kérdés
Ha gépfüggő akkor kb mennyi szokott lenni.

2020. okt. 1. 17:51
 1/7 Zzzoli ***** válasza:
75%
Az analóg kimenet 10Hz körüli értékre tud lejönni, felfelé képes 20KHz-től magsabbra, (jobbak 100KHz) hogy az átvitel lineáris legyen, csak nincs szoftver ill. hanganyag ami fizikailag is jóval fölé megy.
2020. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám meg nézni hogy az enyém mennyit bír kiadni maximum?
2020. okt. 1. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Megkérsz valakit hogy nézze meg.
2020. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zzzoli ***** válasza:

Megnézni úgy tudod hogy felkutatsz egy olyan jelgenerátor szoftvert, vagy hanganyagot, ami elvileg képes magasabb frekire és kölcsönkérsz valakitől egy kis kézi digitális oszcilloszkópot, aztán rárakod a kimenetre?

De mihez , vagy minek is kellene mindez?

2020. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az eszközök meg vannak csak sok helyen jobb lett volna ha meg lehet valahogy nézni könnyebben.

De akkor össze vadászom.

2020. okt. 6. 22:12
 6/7 A kérdező kommentje:

Youtube-s videót próbáltam meg 1. körben.

Ott 18kHz felett eltűnt a jel. Ennyit bír a gép vagy más forrás kéne inkább?

2020. okt. 6. 22:26
 7/7 A kérdező kommentje:

Az oszcilloszkóp az 1MHz es frekit is kitudta jelezni (leteszteltem utána) úgy hogy nem azzal volt a baj.

Vagy a videóval van a baj vagy a gép bír keveset kiadni.

2020. okt. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!