Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Első automata karóra vásárlás,...

Csak1felhasználó kérdése:

Első automata karóra vásárlás, Orient márkáról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megszeretném venni az első automata karórámat. Még nem tudom, hogy melyik lenne a jobb, az Orient Mako 3 vagy az Orient Mako XL talán még az XL 2 is játszik, de az szerintem nagyon hasonlít a Mako 3-ra. Én elég jó véleményeket olvastam már róluk. Amit még esetleg tudnotok kell az, hogy naponta hordanám az órát. Olvastam, hogy 4-5 évente szervízeltetni is kell, ami természetesen érthető. Amit esetleg tudnom kellene az automata szerkezetről, ami fontos, azt nyugodtan írjátok le. Ha van másik márkájú óra, hasonló árban, nyugodtan küldjétek el.


Nektek mi a véleményetek ezekről az órákról? Magáról az Orient márkáról? Milyen előnye/hátránya van az automata szerkezetű óráknak?


[link]


[link]


[link]



2020. okt. 4. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen a Mako III-at venném mert kompaktabb méretű és zafírüveggel van szerelve. Mindennapi használatra sokkal jobb mint a másik kettő és jobban is néz ki, mondjuk én zöld számlappal venném nem feketével.
2020. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Okosórát vegyél, ezeknek lejárt az idejük
2020. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Volt okosórám, de nem éreztem azt, hogy nekem szükségem van arra. Semmilyen funkcióját nem használtam ki, csak az órát néztem rajta. Számomra a legjobb/legdrágább okosóra nem ér annyit, mint például egy Orient, Seiko, Casio óra, de még sorolhatnám. A szerkezet ami a tokban csücsül az számomra maga a csoda, egy mestermű. Illetve mielőtt megkapnám, hogy "boomer" vagyok vagy ilyesmi, nem, nem vagyok az, csak nem tartom szükségesnek az okosórát. A "lejárt az idejük"-re meg csak annyit írnék, hogy ez nem igaz.

2020. okt. 4. 22:25
 4/9 Mojjo ***** válasza:
100%
Kár, hogy a kérdező kommentjét nem lehet felpontozni, mert most szívesen megtenném :)
2020. okt. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az okosóra pont ami lassan megy ki a divatból. Pár éve nagyot durrant ma meg már zuhannak az eladàsok. Meg pont az a kapudrog sokaknak az órák világába. Az ócska műanyag hulladék után sokan inkább váltanak egy igényesebb órára.
2020. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Megy ki a divatból az okosóra 😂
2020. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6-os!Igen,az okosóráknak annyi.Az ember tesz hozzá még 30-40 ezrest és vesz egy rendes órát a gagyi kínai műanyag óra helyett.
2020. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Elég sokaknak "kapudrog". Amikor megveszi megtetszik, neki elkezdi figyelni az órákat másokon és lát valakin egy rendes órát akkor ő is el kezd többre vágyni a gagyi két filléres műanyag bóvlinál.

2020. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as!Pont így van ahogy mondod!Én úgy vagyok hogy a Seiko a legalja amit hordok,a többi nem érdekel.Nem kívántam meg még a Huawei,Apple,Kors "órákat".
2020. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!