Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ég le hamar az e-cigi...

Miért ég le hamar az e-cigi porlasztója?

Figyelt kérdés

Már legalább egy éve megvan az e-cigim (vype tank sub) és eddig semmi gond nem volt vele. A porlasztót 2-3 havonta bőven elég volt cserélni. Viszont amikor legutóbb kicseréltem, akkor már egy nap után égett íze volt. Majd ismét bele tettem egy újat, de annak is olyan volt az íze egy nap után.

Vajon mi lehet a gond?



2020. okt. 9. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Koszos?
2020. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy hidegben használod? Az az egyik legnagyobb ellensége a vattának, főleg a porlasztós tankoknak. Hidegebb időszakokban hígabb liquidet szokás szívni, hogy jobban feltudja szívni a liquidet a vatta.
2020. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amikor bele tettem akkor teljesen tiszta volt, akkor vettem ki a csomagolásból és a vatta is teljesen fehér volt. Amikor kivettem ,akkor viszont amikor bele néztem, akkor egy fekete volt benne .
2020. okt. 9. 19:58
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 wmikor kint szivtam a "hidegbe" akkor is olyan 17-18 fok volt...

Vajon ez lehet a gond akkor?

2020. okt. 9. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet...pl nekem folyamat kínai copy porlasztókat küldtek amik 2 napig bírták,vagy ha nem figyelsz rá hogy nincs benne likvid és rászívsz onnantól kuka a porlasztó,esetleg nem olyan sűrűségű likviddel használod amilyennel kéne.Egyébként én úgy tudom hogy Mo-n már nem lehet vypeos porlasztót kapni,nem tudom te honnan varázsolod:D
2020. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Liqid mindig van benne, szóval nem ez a gond.

Amúgy egy közeli dohányboltban még árulnak vype porlasztót, de máshol én se találtam csak ott. A suruseggel sincs gond, hisz eddig is ugyan olyan fajta porlasztót és ugyan olyan liqidet használtam, és ezelőtt semmi gond nem volt.

2020. okt. 9. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
tuti ugyanolyan a porlasztó? van 0,3 meg 0,5 ohm-os, lehet hogy papíron elmegy 0,3assal de lehet hamar megsüti. 0,5 a biztos
2020. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet hibás is a porlasztó.
2020. okt. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eddig is 0,3-assal használtam, és most is, szóval ez is kilőve.
2020. okt. 10. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!