Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen elektromos rollert...

Milyen elektromos rollert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ilyen középkategóriásra gondoltam, nem a legolcsóbb, de nem is a legdrágább, ami bírja a napi használatot, munkába járást (néhány kilométeren) Akinek van, mit tanácsolna, mi a tapasztalata?

Előre is köszi :)



2020. okt. 16. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

én is épp rollert keresek és Csabi pont felrakott egy érdekes videnyót

https://www.youtube.com/watch?v=APsrnBPLfPg

bár tényleg nem túl olcsó a cucc, de jónak tűnik!

2020. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, nézem. Én kb. 100-120 ezer forint értékben gondolkodok, ilyen napi max. 10 km távról lenne szó egy nap és tudnám minden nap tölteni ha szükséges csak azt a távot bírja ki :)
2020. okt. 16. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában a régi xiaomi m365 a legjobb. Nemrég vettem egy olyat 77000 forintért. Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Budapest összes pontjára el tudok vele jutni viszonylag rövid idő alatt. 23km a hatótávja. (papíron 30km) Ha nagyobb hatótávot szeretnél, akkor az m365 pro modellt tudom ajánlani. Esetleg a kugookat is érdemes meglesni. Még nem próbáltam ki olyat, de elvileg az sem rossz. Annyi, hogy, ha vizes az út, akkor ne használd, mert hosszútávon nem biztos, hogy jót tesz neki. :D
2021. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!