Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért merül olyan gyorsan az...

Miért merül olyan gyorsan az Apple watch 3?

Figyelt kérdés
Eddig két napot bírt közel fél éve az óra most egy hete valamiért nagyon elkezdett merülni. Most már csak egy napot bír. Ugyanannyi használat mellett. Új alkalmazást se telepítettem rá. Töröltem a párosítást és újra párosítottam de semmi nem változott. Valaki tapasztalt ilyet mostanában?
2020. okt. 24. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen idős az óra?
2020. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kb fél éves. Egyik napról a másikra elkezdett kétszer olyan gyorsan merülni. Már a gyári beállítások visszaállítását is megcsináltam és új eszközként adtam hozzá az órát. Úgy tűnik ugyanaz a helyzet. Kb 1 óra alatt merül 4%-ot. Régen 1 óra alatt 2%-ot merült.
2020. okt. 25. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!