Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma töltöttem le a minecraftot...

NemadommegXD kérdése:

Ma töltöttem le a minecraftot a laptopomra és ami egyből szemetszúrt az az hogy nem működött az F3 gomb és a koordináta helyett a fényerőt vette lejjebb és még alt+F4 sem működik helyette a fényerőt vette feljebb pls help?

Figyelt kérdés

#billentyűzet #Minecraft #koordináta #laptop #billentyűzet fn gombok #combináció
2020. okt. 28. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:

ha valaki tudja a választ pls segítsen ha nem akarja itt mindenkinek kiírni akkor :ezlegalabmukodik3@gmail.com- az e-mailcímem

Köszi!

2020. okt. 28. 21:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az FN gombot nyomd vele együtt, akkor menni fog.
2020. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy bármi mást. Én a Ctrl billentyűt szoktam együtt nyomni velük.
2020. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fn gombot kell vele együtt nyomni, azaz Fn+F3 illetve Fn+Alt+F4. Mindez azért, mert engedélyezve vannak a funkcióbillentyűk elsődleges funkciói. Célszerű ezt letiltani (olyankor a fényerős cucc megy az +Fn gombbal együtt) a BIOS-ban, van róla részletes útmutató a Microsoft oldalán is. Nekem is így volt "megfordítva" anno, de én is a BIOS-ban állítottam át.
2020. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!