Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudom mennyire ismert ez...

Tamara9737 kérdése:

Nem tudom mennyire ismert ez a márka... De van egy ARTEMIS nevű elektromos darts táblánk. A karantén alatt újra előkerült. Jól működik, csak 1 baj van vele😅. Ebben lenne szükségem segítségre. Mi baj lehet vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugye előbb leirtan miről van szó. Itt jobban részletezném...

Adott egy darst tábla. És az a gond vele, hogy ha pl a játék közepén beledobom a nyilat, kiad egy hangot és vége a játéknak. Ugrál, számokat mutat, alul olyan kockákat. De van hogy nem csinálja, lejátszunk 6 kört semmi, máskor meg egyet sem tudunk. Nem ugyanannála számnál csinálja. De ezt leszamitva kiválóan működik. Mivel nem mai darab, nincs hozzá használati útmutató, ezért fordulok hozzátok. Nem tudom mennyire érthető. És örülnék ha, ezt a bajt valahogy orvosolni lehetne.



2020. nov. 9. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
érintkezés probléma,
2020. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És ezt hogy kéne javítani? Vagy nem lehet?

Bár én nem hiszem hogy az lenne.

2020. nov. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!