Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebook olvasóban is van könyvje...

Ebook olvasóban is van könyvjelző, vagy itt hogy van?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek hozzá, de most rendeltem egy ebook olvasót. Az érdekelne ha pl párhuzamosan olvasok több könyvet, akkor az oldal számot megjegyzi ahol épp tartottam a könyvben, vagy ha félre teszem, ki kapcsolom az olvasót, lemerül, akkor tudja hogy honnan kell folytatni?
2020. nov. 18. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a régi Kindle olvasómban ha megbököm a jobb felső sarkot, akkor tesz rá egy "szamárfület", és megjegyzi. Egy külön fájlban tárolja az összes rajta lévő könyv összes könyvjelzőjét. Szöveget kiemelni is lehet, a kiemeléseket is tárolja.
2020. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na akkor majd én is megbököm a jobb felső sarkot. Köszi a tippet!
2020. nov. 18. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Vanni van könyvjelző, de a kérdésben részletezett célra nem kell vanás. Mert a tudja kérdésre is igen a válasz.
2020. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van felső random sarok
2020. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!