Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kell/érdemes regisztráln...

Miért kell/érdemes regisztrálni az IQOS készüléket?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hívogatnak utána, ha kell, ha nem.
2020. nov. 18. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

azért hogy legyen 1évig biztosítva a készülék


nem hívogatnak, 1x hívnak fel, hogy minden érthető e, van e kérdésed

2020. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem hívogatnak, engem egyszer hívtak fel, hogy mi a véleményem róla. Regisztrációval gyakorlatilag kapsz rá 2 éves garit, egyszer te hibádból cserélik, valamint, ha meghibásodik, akkor szinte rögtön cserélik.
2020. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én nem akartam regisztrálni, de haverom rábeszélt.


Nyáron akkor épp Szlovákiában voltunk nyaralni, és egyszer csak fogta magát és nem töltött.


Felhívtam az itthoni számukat, ott kérték az adataim, aztán mondta is a hölgy h lássa a rendszerben hogy regisztrált tag vagyok.


Mondtam hogy szlovákiában vagyok, azt is hogy pontosan hol. Úgy elintézték hogy kaptam egy kódot amivel sk-ban bementem egy helyre ahol iqost árulnak, és szó nélkül kicserélték

2020. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3x hívtak fel. De, kibírtam.
2021. jan. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!