Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen kijelzős elektromos...

Milyen kijelzős elektromos rajztáblát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Animáció szakra megyek egyetemre, eajzzal szeretnék foglalkozni, viszont eddig még csak egy wacom intuos rajztáblám volt, nem kijelzős.

Szeretem, de nehéz rajta rajzolni, szóval szeretnék venni egy olyat, amin látom is amit csinálok.

Milyet ajánlotok? Nem feltétlen wacomra pályázom, más márkák is jöhetnek, csak viszonylag emberi áron, 100K alatt ha lehet. Előre köszi a választ, tapasztalatokat is elmondhatjátok, mert érdekel.



2020. nov. 22. 13:05
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem kijelzős tábla nem létezik 100k alatt. Én még olyannal nem találkoztam. Mindenhol az alap ár 250.000 ft kb.
2020. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

100k alatt maximum akkor találsz, ha már nem működőt veszel és magadnak akarod megjavítani...


Én anno Ebay-röl rendeltem egy Artisul D13-at, 180k volt.

Nem egy wacom, de a célnak megfelel Blenderben használom sculpting-hoz. Animációhoz nem tudom mi haszna lehet, de ahogy érzed.

2020. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha van is, az már gyanús, én inkább nem venném meg a helyedben. Sajnos a kijelzős tábla luxus, animáció szakon is talán ha egy embernél láttam ilyet (és órai eszközként is csak Intuos-t adnak). És én ragaszkodnék a Wacomhoz, mert ez a legmegbízhatóbb márka, minden más zsákbamacska.
2020. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!