Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektronika megtanulására...

Elektronika megtanulására milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Alapszinten foglalkozok az elektronikával. Szoktam arduinoval is probálgatni dolgokat, amint lesz lehetőségem egy 3d nyomtatóra akkor meg még ezt tovább is vinném. Egyszerűbb kapcsolásokat hozzá tudok az arduinohoz épiteni legfeljebb kis netes segítséggel. Programozásával megs emmilyen problémám nincs. Az áramköröket is tudom ugy ahogy értelmezni illetve akár nyákon nagyjából kivenni a dolgokat.


Viszont így az elektronikát szeretném jobban megérteni, úgy hogy akár én is tervezhessek hobbi szinten dolgokat magamnak akár arduino nélkül vagy annak illetve más pl raspberry pi felhasználásával. De úgy gondolom, hogy egy erősítőt kapcsolólási rajz alapján is megtudnék csinálni. Szóval így ezis érdekel.


Milyen könyvet ajánlotok nekem, mint aki érdeklődik ez íránt és megakarja érteni?

Vagyis gondolom egy könyv lenne a legmegfelelőbb erre a célra.



2020. nov. 23. 15:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Legfőképp olyanra gondolok ami az egyes alkatrészek mükődését illetve használatát is bemutatja és legfőképp az áramkőrőkre fokúszál. Ne feltétlen számolásokról szóljon az egész.
2020. nov. 23. 15:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Szamolas nelkul hogy tudod meretezni az alaktreszt?
2021. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!