Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A walkie talkie-nál működik ez?

A walkie talkie-nál működik ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni otthonra ajándékba gyerekeknek walkie talkit! 2 gyereknek lenne de csak itthon a ház körül játszanánk vele! De ilyen gyerekeknek valót vennék találtam is aminek 100meter a hatótávolsága és a vélemények alapján jónak mondják! De én is játszanék velük de nem tudom hogy úgy meg lehet e oldani hogy veszek 2 párat és akkor az 4 db! De nemtudom hogy ha én beszélek akkor a másik két gyerek hallja-e! Arra gondoltam ha egyformába 2 párat veszek akkor azok csak 1 frekvencián vannak és ha egyik beszél akkor a másik kettő hallja! Valaki ért ezekhez a kütyükhöz? Tudom csodát nem kell várni mert pár ezer forintos de ha biztos nem működik akkor csak kapnak egy párat és akkor egymással beszélnek! Köszönöm előre is aki ír pár mondatot erről esetleg ért hozzá!

2020. nov. 30. 19:22
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]



Ezt venném 2 párba ha működne!

2020. nov. 30. 19:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez ha minden igaz alapból 3 darabos. Elvileg lehet működik, de lehet páronként eltér valamivel a frekvencia, hogy pl panelházak gyermekeire is gondoljanak, hogy ha 2 ugyan olyan típusú készülék van akkor ne zavarják egymás jelét.

Nem sokkal drágább az amit linkeltem, de ez legalább tutira működik.

2020. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a bavkok a PMR frekvenciákon kellene hogy működjenek. 8 PMR csatorna van, szóval nincs sok választék.

Hogy az egyes párokat melyikre hangolják az jó kérdés.

Ha ugyanazon a frekin vannak akkor lehet hallani mindegyik rádión a forgalmazást.

Én is szoktam hallani a közeli építkezéseken dumáló darukezelőt :D


[link]

2020. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!