Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Elro CCD-421-es...

Van egy Elro CCD-421-es biztonsági kamerák, aminek elszakadt a kábele. Hogyan tudom még hogy melyik micsoda?

Figyelt kérdés

Az interneten a tudásomhoz méltan próbáltam keresni kábel diagramot, ami alapján meglehet állapítani hogy melyik kábel micsoda, s ez alapján utána tudnám megoldani hogy csatlakozókat kössek rá. Ha esetleg valaki tudja a választ, előre is köszönöm szépen.


Kábelek : Vörös, fekete, sárga, zöld.



2020. dec. 4. 16:04
 1/5 Zzzoli ***** válasza:
Piros/fekete a táp, piros a pozitív. A leszakadt kábelvég megvan? Mert legegyszerűbb ha megblankolod és kiméred a másik kettőt. Nem ismerem ezt a kamerát, de hirtelen ahogy ránézek a neten ez egy analóg kamera, akkor a maradék érből valamelyik a kép. azt ki tudod próbálni, ha már adsz neki tápot. Árnyékolás nem volt?
2020. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt, fólia volt benne.
2020. dec. 4. 17:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban nincsen meg a kábele, amiről elszakadt sajnos. Próbálok rátenni egy BNC/RCA csatlakozót plusz tápot.
2020. dec. 4. 17:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, így már sokkal előrébb vagyok. Alakul a molekula.
2020. dec. 5. 14:47
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


A kamerát kiszedtem a burkolatból. A gyártó egy hete nem írt, mert nem elérhető, automata választ kaptam. A képen a 12V+video rész az ami a kamerabol kimegy. Kérem szépen, 12 volt és video jelet küld. Na azt különböztesd meg valahogy. Az eredeti csatlakozója S Video volt, 4 pin-es. Szóval gyermekeim, ez csak az eredeti kábelével fog menni.

2020. dec. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!