Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az alza.hu-n fel van sorolva...

Az alza.hu-n fel van sorolva egy csomó szállítási mód,mégsem választható semelyik sem,hogy van ez?

Figyelt kérdés
Leadnám a rendelést ,erre azt lehet csak választani h majd ők eldöntik helyettem hogyan küldik...Fel van sorolva mindenféle mód a szállítási információknál(postapont,foxpost stb.) de ilyen választási lehetőségek nincsenek is...

2020. dec. 8. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan ez, mint amikor a rendelés leadása előtti utolsó pillanatban tüntetik fel, hogy az utánvét kezelési költsége +400 Ft.

Hívd fel az ügyfélszolgálatukat: 06-1-701-1111

2020. dec. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam választani, pár hete rendeltem. Lehet, hogy olyan,mint az emag, hogy több forgalmazó termékei vannak az oldalon és nem mindegyikre érvényes az összes szállítási mód.
2020. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem,ez alzás cucc,kipróbáltam többféle áruval is ,vagy személyesen veszem át az üzletükben vagy majd ők eldöntik helyettem...Pont az lett volna a lényeg h valamilyen postapontra vagy foxpostra rendeltem volna...Az emag pont ezért bukott meg nálam mert régebben kiszállították postára a rendelést,most meg pl egy csavarozógépet már nem lehet oda kérni,érdekes módon a flexet meg kihoznák...
2020. dec. 8. 08:11
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt az opciót adja csak:"A legkényelmesebb házhoz szállítás:

Ezen szállítási mód kiválasztásával bizalmat szavaz nekünk, hogy kiválasszuk Önnek a leggyorsabb és legjobb minőségű fuvarozót a kínálatunkból." Jópofa,és azt honnan tudja h én házhoz akarom vagy automatába vagy csomagpontra?

2020. dec. 8. 08:15
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom, már elkezdődött a karácsonyi őrület, így ha akarod az árut, eljuttatják, ahogy nekik megfelel, ha meg nem rendelsz, akkor is lesz elég munkájuk. Nem valami ügyfélbarát megoldás, de ők diktálnak:(
2020. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül sikerült megoldani,de ilyen körülményesen még nem nagyon vásároltam neten.A személyes átvételnél előjön egy térkép alzaboxokkal amin van egy névtelen szűrő amiben be lehet állítani a postát stb. ami után ki kell keresni a célállomást...Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld.
2020. dec. 8. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Én postapontra rendeltem, és normálisan ki lehetett választani.
2020. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyi változott, hogy házhoz szállításnál már nem lehet kiválasztani, hogy melyik futárszolgálat szállítsa, csak "legkényelmesebb házhozszállítás" opció van, ami annyit jelent, hogy ők választják ki, hogy melyik futár cég fogja kiszállítani az árut (általában MPL vagy ExpressOne. Attól függetlenül Postapontra, Alzaboxba... ugyanúgy lehet kérni, csak házhoz szállítás esetén nem választható a futárszolgálat.

Igazából ez egy teljesen logikus lépés, mivel gondolom rengeteg megrendelésük van és ha épp a másik futárcég jár erre, akkor nem azzal szállíttatják, aki a környékre sem jár az adott időben.

2021. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!