Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik elektronikai áruháznál...

Melyik elektronikai áruháznál lehetséges így a visszatérítés?

Figyelt kérdés

Ha bankkártyával fizetek (akár online webáruházukban akár a boltban az online rendelés átvételénél) és utána elállok a vásárlástól, akkor kérhetem vissza készpénzben vagy banki átutalással a pénzt.


Ne bankkártyára térítsék vissza.


Köszi!



2020. dec. 12. 11:33
1 2
 1/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
70%
miert ne bankartyara? Masik szamlara?
2020. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Hogy érted, hogy ne a bankkártyára...??? A kártyára nem tudnak semmit tenni! Az egy darab plasztik! A kártya mögött lévő bankszámlára térítik vissza.


Készpénzben egészen biztosan nem fogják - de miért is lenne neked ez jobb???

2020. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Létezik kártyás vásárlás visszafordítása másnéven sztornó művelet. Több neve is van.

Nem átutalás, hanem szó szerint a fizetési műveletet visszafordítják.

2020. dec. 12. 12:15
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
És akkor ebben a visszafordításban hogyan és hol válna készpénzzé az az összeg...??? :-DDD
2020. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Természetesen sehol. Éppen erről szól a kérdés, hogy olyan üzlet, amelyik nem így csinálja.

Mert kártyás fizetés esetén általában sztornó műveletet alkalmaznak, nem pedig átutalásos vagy készpénzes visszatérítést.


A sok smiley nem tudom mire való. Magadon nevetsz, hogy a visszafordításból készpénz lehet azt gondoltad?

2020. dec. 12. 12:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem media marktban volt így


vettem egy p20pro-t, online kifizettem, majd mentem személyesen átvenni


mivel egy újracsomagolt maszatos vackot akartak eladni, elálltam, és kp-ban adták vissza a pénzt


csak nem wizzair pontokkal akarsz bűvészkedni? vagy pénzvisszatérítéssel hitelkártyán?

pont az ilyen esetek miatt lett bevezetve a max összeg

2020. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
5: szemmel láthatólag nem sok fogalmad van a banki rendszerek működéséről....
2020. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7:

Nekem?

Nem inkább a 2-esnek és 4-esnek? Akkora ostobaságokat írnak. Te voltál azok is vagy csak csatlakozol hozzájuk?


De oké, áruld el, hogy miért nekem nincs fogalmam szerinted!

2020. dec. 12. 13:14
 9/12 A kérdező kommentje:

6:

Ez mostanában volt. Hazavitted és később vissza vagy ott bontottad fel a fizetés után és rögtön kérted vissza a pénzt?


Amúgy köszönöm az értelmes választ, végre egy!

2020. dec. 12. 13:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez pont 1 éve volt, tavaly karácsony előtt.


Ott helyben jeleztem, hogy ezt nem kérem.


Ők mondták hogy egyszerűbb nekik kp-ban visszaadni.


Kaptam egy sztornó számlát, és kifizették a pénztárban.


Bár bevallom, elég furcsa, szerintem ez így nem stimmelt, de nem problémáztam, nekem így is jó volt.

2020. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!