Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okos tv t vegyek ha?

Milyen okos tv t vegyek ha?

Figyelt kérdés
Nekem androidos vagy os es oprendszer kell . De azt írják hogy se a samsung se az lg nem gyárt ilyeneket mert saját oprendszerük van . Akkor ez azt jelenti hogy nem is lehet rájuk letölteni azokat az alakalmazásokat amiket az android telefonra írtak? Melyik tv márka gyárt android vagy os tv t?

2020. dec. 13. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az os os? Egyébként Androidos appok csak Androidos tévén futnak. LG: nem, Samsung: nem, Panasonic: nem, Philips: egyes modellek (tudtommal a 7000-es és afölötti széria), Sony: egyes modellek, továbbá sok más...
2020. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MancsWolf ***** válasza:
100%

Android TV-n se fog futni minden amit telefonra írták, sőt, java része nem. Külön play áruház van telefonokra és Android TV rendszerre. APK val lehet ügyeskedni, de a siker általában

elmarad. Android TV-m van (Philips).

2020. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi Tv-je mindegyike Androidos. Nekem ez van: [link]
2020. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy ha belépek a yutubra és kikapcsolom a gépet utána belépve marad vagy mindig elveszti az ilyen belépéseket?
2020. dec. 14. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Belépve marad, néha rákérdez, hogy én vagyok-e, de jelszót nem kér.
2020. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!