Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Áprilisban vásárolt karóra...

0426 kérdése:

Áprilisban vásárolt karóra kétszeri javítás/csere (2x30 nap) után is hibásan működik, harmadjára is vissza kell(ene) küldenem. Milyen (jogi) lehetőségem van a pénz visszatérítésre? Mert a típushibás órából elegem van.

Figyelt kérdés
Első rendszertelen időközönkénti késés után visszaküldtem. 30 nap javítás(i idő) után visszakaptam. Újfent nem működött, ismét visszaküldtem. Újabb 30 nap várakozás után kaptam egy újat ugyanabból a típusból. Az is állandóan késik.

2020. dec. 15. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Elállási szándékod jelezheted a vállalkozás felé.
2020. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen óra?
2020. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Casio Edifice EFV-590D-1AVUEF
2020. dec. 17. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Újabb 30 nap várakozás után kaptam egy újat ugyanabból a típusból. Az is állandóan késik.


Casio Edifice EFV-590D-1AVUEF


Te...azt vágod ugye, hogy ez egy alsóbb kategóriás kvarc óra? Nem lehet, hogy a késése alap a típusnál?

2020. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerősöm, az is panaszkodott hogy pontatlan az órája.

Pedig falun a harangszóhoz igazította ...

2020. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!