Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnenk az asszonnyal...

CHRomophag kérdése:

Szeretnenk az asszonnyal egyszerre xbox one-on es pc-n online jatszani.A modemtol jovo net kabelt bedugtam egy egyszeru switchbe, majd 1-1 kabelt dugtam az xbox-ba es a pc-be.A pc-n gyors a net, xboxon nagyon lassu..Megoldas?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Router kell, de most már minden szolgáltató olyan modemet ad ami router is, ráadásul wifis is. Kérj a szolgáltatótol ilyet szerintem ingyen kicserélik.
2020. dec. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ausztriai szolgaltato, A1 Fritzbox 7530-as, elvileg modem-routerunk van.Megoldhato a dolog egyszeru switch hasznalataval, vagy a routerbol kene meg egy kozvetlen kabel az xboxba? Vagy esetleg powerline adapter?
2020. dec. 19. 11:39
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a pontos leirasa.

2020. dec. 19. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Xbox One néhány ritka kivételtől eltekintve (pl Gears of War) nem támogatja a hely (lan) játékot Xbox One játékok esetén. Vagyis minden multiplayer ami nem egy gépen fut az Xbox Liveon keresztül megy.


Ha jól értem most a PCn van net és az van összekötve az Xboxal ami azon keresztül kapja? Szerintem a PCs netet használja a kábelen keresztül és azért lassú. Ha mindkettő routeren lenne és hozzáférne a nethez közvetlenül akkor lenne jó szerintem, de mint mondom A LIVEon keresztül megy az adatforgalom tehát hiába vagytok egymáshoz közel fizikailag, a netsebesség számít.

2020. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!