Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos a www.wis...

Mennyire biztonságos a www.wish.com-on vásárolni? Menyire megbízható a szállítási idő?

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 07:05
 1/4 ati776 válasza:
100%
Attól függ, hogy mire gondoltál. Nekem az onnan rendelt kb 30-35 db termékből csak 2 db nem érkezett meg egyáltalán, viszont kértem visszatérítést, így a pénzemet visszakaptam. Azonban a termékek minősége az erősen kifogásolható volt néhány termék esetében. Mindezektől függetlenül továbbra is szoktam rendelni, de már csak az AliExpress-ről.
2020. dec. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az áru minöségével van probléma.

Ipari hulladék kategória a többsége.

2020. dec. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ceruza elem van a sparban is pl. Vagy valami drágább dolgot szeretnél a wishről? Nem kellene...
2020. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!