Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okoskarkötőt/okosórát...

Milyen okoskarkötőt/okosórát érdemes venni most sportolásra?

Figyelt kérdés

Eddig egy Huawei Band 2 pro-m volt, sokáig kihasználatlan volt egyéb dolgok miatt, és továbbadtam egy családtagomnak. Viszont most elkezdenék futni, és jól jönne egy pulzusmérő karóra jól működő applikációval. A Huawei teljesen jó volt, nekem csak kicsit félő, hogy a "szívatások" miatt már nem sokáig támogatnák az androidos applikáció.

Nem tudom milyen irányba kéne nézegeti. Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, olvasnám a véleményét szívesen.



2021. jan. 3. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem aggódnék a támogatottságon. Kb 2 éve van meg a Watch GT-m, és az első félévben alig volt hozzá új kinézet. Mióta meg van ez a korlatozás a google részéről azóta meg rengeteg ilyennel gazdagodott az app.
2021. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miband 5, Apple Watch
2021. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Szóval azt mondod még most is megérné? A watch GT-n én is gondolkodtam. Milyen? Ennyi idő után is megérné?
2021. jan. 4. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Én meg vagyok elégedve vele, és amire kell nekem arra tökéletes, hívásfogadás, órához való beszélésre meg nincs szükségem.

Bicajozni szoktam, és tetszik hogy a tekerés végén mutatja az app, hogy merre jártam, milyen sebességgel stb. Ilyenkor egy hiányosságot tapasztaltam, hogy sport módban nem jelez az üzenetekre, csak hívásra.

2021. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!