Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik nekem ez a...

Miért nem működik nekem ez a facebookon?

Figyelt kérdés

A Picture Mate nevű alkalmazást szeretném használni. Ezzel meg lehet nézni mások képeit is, akkor is ha nem az ismerősöd, viszont csak azokat, amiket valaki más bejelölte őket.

Én szeretném valakivel kapcsolatban az ilyen képeket megnézni, de nem sikerül. Letöltöttem, úgy csináltam mindent szerintem, ahogy kell.

Elvileg meg kell nyitni valaki profilját, és akkor a Picture Mate ikonjára kattintani.

Én ezt hiába csinálom, nekem nem működik, semmivel se látok többet képekből, mint eddig.

Ezt írja ki mindig: Ez a tartalom jelenleg nem érhető el.

Ez általában olyankor fordul elő, amikor a tulajdonosa csak kisebb csoportnyi emberrel osztotta meg, megváltoztatta a láthatóságát, vagy törölték.


Pedig ennek a programnak elvileg az lenne a lényege, hogy olyat is meg tudjak nézni, amit amúgy nem, bár akármilyen képet ez se mutat.


Mit csináljak, hogy működjön?



#Facebook #alkalmazás #PictureMate
2021. jan. 6. 23:43
 1/2 A kérdező kommentje:
És ez miért lehet: amikor már megnyitottam egy profilt, akkor hiába kattintok a Picture Mate ikonjára, ahol elvileg kellene, kiírja, hogy "go to a user's profile", pedig már a profilon vagyok. Akár a bejegyzéseknél kattintok, akár a képeknél, kiírja ezt.
2021. jan. 6. 23:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Stalker confirmed.
2021. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!