Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Klíma külső csöveinek beburkol...

Klíma külső csöveinek beburkolása/eltakarása? Szükséges vagy sem?

Figyelt kérdés

Két klímát szereltettünk tavaly tavasszal. A külső részből a lyukig ahol be van húzva a házba egy olyan 50cm-en szabadban vannak a csövek-kábelek. Listába betenni nem igazán tudom, mivel meg van hajlítva és egy bizonyos részen a levegőben is megy.


A kérdésem, hogy árt e a kábeleketnek-csöveknek, ha süti a nap, ráesik az eső, hó.... Ha igen, akkor mivel lehetne betakarni, beburkolni vagy becsomagolni ami megvédi?



2021. jan. 7. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is szabadon akartak hagyni. Mikor már azt hitték hogy végeztek, szóltam nekik, hogy az úgy nem jó nekem, mert csúnya. Még be volt húzva valami hőszigetelő anyaggal. Mondom nekik, a madarak szét fogják csipegetni a csőrükkel. Egyből mentegetőztek, hogy azt még be akarták burkolni. Megcsinálták.
2021. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!