Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Félek, hogy más is hallja a...

Félek, hogy más is hallja a zenét. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szóval ott kezdeném, hogy ebben nagyon durván paranoiás vagyok. Amikor a járműveken zenét hallgatok a fülhallgatómban mindig attól félek, hogy hirtelen elromlik és atvált a telefonom hangszórójára. És így mindenki hallani fogja a zenét. Arra lennék kíváncsi hogy valakivel történt e már ilyen. Vagy egyáltalán ez lehetséges e. Komolyan mondom kb. 1 percenkent kiveszem a fülemből a fülest, mert ettől rettegek. Megtörénhet ez, vagy csak úgy tud elromlani, hogy nem hallatszik a zene sehol? Valaki nyugtasson meg légyszi. Előre is köszi ☺️

2021. jan. 16. 19:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok. De amikor kihúzom a telefonomból a fülhallgatót és nem állítom le a zenét nekem automatikusan megál. Szerintem próbáld ki ezt te is.
2021. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehetséges, de egy normális zenelejátszó app leállítja a lejátszást ilyenkor. Próbáld ki, húzd ki a fülest (otthon). Ha elkezd bömbölni a hangszóró, akkor tölts le egy másik zenelejátszót amiben van ilyen funkció.
2021. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok :DDDDDD kiveszem, hallgatózom, visszadugom :D


ha vezetékes fülest hallgatsz akkor nincs erre esély, mert ha le is vágod a drótot akkor sem fog a telefonon szólni. Ha egy olyan csatlakozót dugsz a lyukba amibe semmi nincs bekötve akkor is lenémírja a telefont.


Bluetoothosnál más a helyzet, ott ha megszakad a kapcsolat, kikapcsol a füles, lemerül, stb akkor átvált a telefonra, vagy leállítja a zenét (telefonja válogatja)

Viszont ezt is észre fogod venni, ugyanis elhallgat a füledben a zene!


A telefon csörgésénél (legalábbis iPhoneonon) vagy egyedül az, hogy csörgeti a telefont is és a fülest is.

2021. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kipróbáltam és úgy nem szól. Akkor ezek szerint megnyugodhatok, csak az a baj hogy olyan élethű mintha tényleg a telefonomból szólna a zene 😅. De köszönöm mindenkinek valószínűleg így már nyugodtabban lesznek az utazások
2021. jan. 16. 19:52
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Velem régen előfordult ilyen a buszon, de a mostani telefonom automatikusan leállítja a zenét, ha kihúzódik a füles.

Teszteld otthon :) Csak úgy magától biztosan nem vált át, ne aggódj.

2021. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a vezetékest a füledben hallod, addig máshol nem szól. Ha le is szakítod esetleg a zsinórját, akkor sem.
2021. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 veterán vas ***** válasza:
100%

Talán butának tűnik a kérdés, de beszéljünk a feltételezett eset folytatásáról:

...és akkor mi van ha valaki megtudja, hogy te éppen milyen zenét hallgatsz?

2021. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom cikinek erzi amit hallgat
2021. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
én annak érzem :)
2021. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 veterán vas ***** válasza:
100%

#7 vagyok.

Ezek szerint nem is a készülékkel van a baj, hanem a kérdező nem meri fölvállalni a saját zenei ízlését?

Na az már problémás. :(

2021. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!