Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Instagramon hogyan tudnám...

Instagramon hogyan tudnám megváltoztatni a felhasználónevem ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szeretném megváltoztatni a felhasználónevemet, de a rendszer azt írja, hogy ez nem elérhető. Lecsekkoltam, nincs olyan fiók aminek ez lenne a felhasználóneve, újrapróbáltam, és nem sikerült. Egy cégnek vagyok Instagram-on a marketing felelőse, de ilyennel még nem találkoztam... A név változtatása mostanában kéne, hétfőn startol a cég, és addig jó lenne ha a promo videókban a végleges felhasználónév lenne feltűntetve. Valahol van lehetőségem arra, hogy e-mailben felvegyem a kapcsolatot egy Instagram vagy Facebook supportos emberkével? Valakinek bármi ötlet?

Köszi előre is:))



2021. jan. 16. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Valaki már korábban használta a nevet, csak azóta vagy megszűnt a fiókja, vagy már megváltoztatta a nevét.
2021. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az király, és ilyenkor mi a teendő hogy újra használhassam? Valahol lehet kérelmezni az Instagram-tól, hogy újra használható legyen?
2021. jan. 16. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha cégnév az amit névnek szeretnél (és a cég weboldalának is ez az neve), akkor azt meg tudod (esetleg) oldani, hogy nem magát cég nevét használod az instagram névnek, hanem a weboldal nevet (XYZ helyett az XYZ.hu-t). Az instával már nincs értelme felvenni a kapcsolatot, időhiány miatt.


Ez talán segít:

[link]


így lehet technikai problémát jelenteni, lehet hogy visszajeleznek, egy próbát megérhet:


[link]

2021. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A cég ragaszkodik ehhez a névhez, és nem fogadják el, ha egy _hu -t hozzárakunk... És persze elvárják tőlem hogy oldjam meg valhogy, de az az igazság hogy nem vagyok Mark Zuckerberg, hogy szóljak egy titkárnőnek, hogy engedélyezze... Megpróbáltam ezt a 2. lehetőséget, írtam nekik. Felhívni inkább nem, mert egy vagyon Amerikába elbeszélőre hívni:)) És a cég lehet hogy nem is fizet, ha nem oldom meg a felhasználónevet, szóval szopi:) Azért köszi, ha van valami még ötletetek jöhet!
2021. jan. 16. 22:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Tutira beigérted előre nekik a cégnevet az Instán? Bátor ember.....


Új regisztrációval sem megy? Nagybetűk használata a névnél, esetleg?



Usa az 1-es díjzónában van a telenornál (91 ft/perc).A diginél 2-es ben van, ott drágább, 385 ft. Vodafone voip hívásnál csak 31,49 ft usa hívása.


Szerintem, ha meg szeretnéd kapni a pénzedet, akkor inkább bevállalsz 1-2 ezer forintos beszélgetést, minthogy ne fizessék ki a munkádat.

2021. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A magas díjazás mellett az angolom sem túl jó... Alapszinten vagyok...

Tizenévesen CS:GO-ból az oroszok tanítottak angolul, de ha most elkezd magyarázni egy amerikai nekem hogy milyen irányelv miatt nem módosíthatom, akkor a felét nem fogom érteni... Talán visszaadom a munkát, oldják meg ahogy tudják, csak egyenlőre... Az az igazság hogy ez a 4. melóm, és szájról szájra terjed ismerősök ismerőseinek az hogy én ezt csinálom, és ha most ezt visszamondom, akkor ugyebár terjed a rossz hír, hogy a civilek szemében egy ilyen "könnyű" feladatot nem tudok elvégezni, hogy egy felhasználónevet beállítsak:/

2021. jan. 16. 22:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem sok lehetőséged maradt. Ha nem csinálod meg, akkor bizony ér majd negatív kritika is, főleg ismerős körökben.

Sokan, ilyenkor azt hiszik, hogy neked ezzel kegyet gyakorolnak,közben meg az árnál olcsóbban dolgozhatsz neki,3x annyi okoskodást hallgatva.... A legrosszabb melófajta.


Sajnos ezen nem tudsz változtatni időhiány miatt. Amikor megigérted neki, akkor még szabad volt a név? Legközelebb elsőre foglald be, akkor is, ha esetleg változtatna.


A főnök azt felfogja, hogy az miatt nem tudsz változtatni, mert az adott név foglalt? Lehet, hogy jó lenne a cégnév, de gondolom nem egy nagy multicégről van szó, úgyhogy nem tudja csak úgy megvásárolni még az egyedi instanevet az aktuális tulajtól.....


Beszélj vele a lehetőségekről, esetleges "szlogen" hozzárakásról. Az is beválhat.

2021. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Majd valamit mondok neki, hogy letoltották ezt a nevet, és kitalálok frappánsabbakat... Max. hajnalig ötletelek, és kitalálok valamit...


Az az igazság, hogy mint mindenkinek... Kell a pénz:/ És az ilyen emberektől a hajam égnek áll, aki nem tudja megérteni a problémám. Úgy érzem mindent próbáltam, más sem fogja tudni megoldani, dupla ennyi gázsiért... Azért köszönöm mindenkinek a hypeolást:))

A nevet pedig nem foglaltam le, alapvetően Instagram marketing-el kerestek meg, és nem gondoltam, hogy egy felhasználónévvel fogok szopni hajnalig.. Máskor lefixálom a munkaköri leírást...

2021. jan. 16. 23:32
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

Ha megkérdem, hogy "oszt ennyi ésszel ilyen munkát vállalsz?" akkor meg megsértődsz mi? :D

Szánalom.

Aztán a laikusok az ilyenekkel azonosítják az informatikusokat és sorolják a postás, rendőr, vasutas csoportba.

Köszönjük Emese!

2021. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Te aztán megmondtad a tutit, ügyes vagy:)
2021. jan. 17. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!