Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok törölni egy...

Hogyan tudok törölni egy telefonszámot a számítógép ,,memóriájából"? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv! Régen számítógépen voltam bejelentkezve Messengerbe, mostmár viszont telefonról használom az applikáció.


A számítógépen megjegyezte azt a telefonszámot, amivel anno mindig bejelentkeztem. Most pedig akárhová akarok belépni mindig feldobja lehetőségként.


Hogyan tudnám azt leállítani? Vagy mint fentebb említettem, törölni?

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2021. jan. 21. 15:09
 1/6 savanyújóska ***** válasza:
100%
A böngésző beállításainál kell megkeresni a jelszavak elérhetőségét, a konkrét módszer attól függ, milyen böngészőt (Chrome, Firefox, egyéb) használsz.
2021. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A baj az, hogy próbáltam így is, de nem tűnik el.

Nem jelszóról van szó, hanem felhasználónév, telefonszám, email cím, stb... (Tehát ez a kategória)

2021. jan. 21. 15:40
 3/6 savanyújóska ***** válasza:
100%
Akkor a Google-fiókodban érdemes körülnézni, ott is valami hasonló beállítás lehet, azt hiszem, amikor be vagy jelentkezve, akkor a chrome átszippantja, és ezért kínàlja fel állandóan (akár mobilon is).
2021. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, sikerült! :)
2021. jan. 21. 18:12
 5/6 savanyújóska ***** válasza:
Remek, örülök neki, esetleg leírhatod, pontosan hol volt, és akkor legközelebb másnak már azt fogom linlelni :)
2021. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Neharagudj, teljesen pontosan nem tudom. De a kereső (Chrome, Firefox, stb.) beállításainál a jelszavak címszón belül van egy ilyen lehetőséget. Legalábbis én találtam! :)


Mégegyszer köszönöm a segítséget!:D

2021. jan. 21. 20:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!