Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyiért tudnám...

Asderman:- kérdése:

Körülbelül mennyiért tudnám eladni az első ipadat amit kiadtak a világon nagy értek lenne? Siri nincs meg benne xD iOS 5.1.1

Figyelt kérdés
Mennyi pénz lenne ?

2021. jan. 27. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Tedd fel aukcióval Ebayre. De ha megnézed örülhetsz, ha egy 100ast kapsz érte. Most ez elméleti kérdés vagy gyakorlati? Első iPad , mint az első ami legurult a gyártósorrol vagy, mint első generáció.


Mert, ha az első ami legurult és tudod széria szám vagy valami alapján bizonyítani blokkal biztos találsz egy Apple marhát aki tíz milliót is ad érte.

2021. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor érne valamit ha bontatlan csomagolásban lenne.


Ha használt akkor nem ér már semmit. Eszmei értéke van, az is csak számodra, hogy egy olyan eszközt birtokolhatsz ami megváltoztatta annó a világot.

Ha működik tegyél rá egy óra appot, dugd töltőre és tedd ki a polcra órának.

Nekem egy iPad 2-m van, nem ér semmit az sem, használhatatlan. Sőt az iPad Air 1-em is már csak néhány dologra használható normálisan, pedig az még megkapra a 12-es iPadOS-t.

A legtöbb applikációnak 10, de legalább 78-as oprendszer kell, úgyhogy egy ilyen régi eszközön nem fog menni már semmi. - Épp tegnap nyomkodtam a iPhone 3GS-emet... nem engedett telepíteni semmit inkompatibilitás miatt.

2021. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos csak maga a tablet van meg és nem első darab hanem első széria
2021. jan. 27. 21:05
 4/11 A kérdező kommentje:
2 es nagyon jó állapotban van akarja tok jó nem használhatatlan de kissé az ezt is most erről írom :P
2021. jan. 27. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
zsebpénz összegért mi értelme eladni
2021. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne doboza, töltő, stb, akkor adnék érte 2000-et. Kb annyiba kerül a postaköltség.

Ezeknek már csak eszmei értéke van.

Ha 30 év múlva mutatsz valakinek egy karcmentes működő példányt Wot aláírásával, na az már fog érni valamit!

2021. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Töltő is van
2021. jan. 28. 21:33
 8/11 anonim válasza:
Nice
2021. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mégegyszer mondom: az egy vacak!! Akkor ér valamit ha bontatlan gyári csomagolásban van!

Ha nem avvan ban, akkor ingyen odaadhatod valakinek.

2021. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Becsukhato tok is van amúgy ok odaadom valakinek ingyen de azt hittem éltem passzolni legalább egy 10 esést (10k)
2021. jan. 28. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!