Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát ajánlotok?

Milyen okosórát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Maximum 10000Ft-ig keresek okosórát.


Ami fontos, hogy legyen benne:

Lépésszámláló, kalóriaszámláló


Ami nem fontos, de örülnék neki:

Alvásfigyelő


Nem tudom pontosan, de szerintem ezek már mindegyik okosórában benne vannak, de egyáltalán nem értek hozzá.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. febr. 4. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Picivel tobbe kerul, de ebben az esetben nagyon ajanlom a Honor band 5-ot. Gondoltam probabol veszek egyet, nagyszeruen mukodik (szerintem). Alvasfigyelo funkcioja is van, ertelemszeruen ezt nem tudom leellenorizni, hogy mindent jol mutat-e, de amikor ejszaka felkeltem inni, azt is percre pontosan mutatta, hogy akkor es ott felebredtem, majd par perc mulva visszaaludtam.

Nyilvanvaloan ezert a penzert csodat nem kell varni, az akkuja se birja egy toltessel hetekig, de nem rossz az sem. Uszasra (ha kene), nem alkalmas.

2021. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szilvianagy2 válasza:

Itt nagy választék van

[link]

2021. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!