Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kiszedni a...

Hogyan tudom kiszedni a konnektorba beletört töltő véget?

Figyelt kérdés
Véletlenül , benne maradt a telefon töltő egyik “kis szára “ a konnektorba . Kell előtte áramtalanítani, vagy simán kihúzhatom?
2021. febr. 6. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Áramot lekapcsolni, ha kitudod szedni, akkor kiszeded, ha nem, akkor szét kell szedni.
2021. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Áramtalaníts mindenképpen!!
2021. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Most azonnal kapcsold le az áramot! Az a pöcök könnyen hozzáférhető helyre hozza az áramot, fennáll az áramütés veszélye. Miután lekapcsoltad, megpróbálhatod kiszedni, de ha nem sikerül, valószínűleg ki kell cserélni az egész konnektor szerkezetet, amit te magad nem tehetsz meg (hacsak nem vagy villanyszerelő).
2021. febr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok villanyszerelő 🥺😃

Nem mertem még hozzányúlni.

Sajnos nőből vagyok és az ilyen dolgokhoz nem értek, de muszály leszek megoldani.

2021. febr. 7. 00:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4.:Ehhez nem kell villanyszerelői végzettség,hogy tudja az ember,mi a veszélyes és mi nem az.Lekapcsolod az áramot,leszeded a burkolatot és megpróbálod kipiszkálni,vagy ami még egyszerűbb,szólsz egy férfinak.
2021. febr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az áramot a főkapcsolóval kell lekapcsolni, ha esetleg hosszabbítóról van szó. Vagy esetleg erre kialakított kesztyű, ami gindolom neked nincs.
2021. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédban nincs egy pasi?
2021. febr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van, de nem hiszem , hogy örülnének nekem ilyenkor a szomszédok. Párom éjszakás, ha reggel hazajön szólok neki. valószínűleg jobban járunk ha ő rendezi ezt nem én 😃😊
2021. febr. 7. 00:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet,helyes megoldás.De szerintem ne egyből mondjad neki,előbb hadd pihenje ki magát.Mert éjszakázás után nem kicsit kómás az ember.
2021. febr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!