Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tegnap óta egyszerűen nem...

Tegnap óta egyszerűen nem lehet nyomon követni a küldeményeket, a Posta Nyomon követéi oldalán.Technikai probléma? Tud róla valaki, valamit? Próbálkoztam korábbi számokat is beírni, de azokra is azt írja nem találtunk adatot..

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mi van?Ne törődj vele.
2021. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De törődöm,mivel olyan csomagot várok,amiért fizettem.Te meg ne törődj a kérdéssel,ha nem tudsz normális választ adni, trollocska.
2021. febr. 7. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
előfordul, majd gatyába rázzák és megint lehet használni. de megértem, hogy bosszantó
2021. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

a rendszergazda beleborította a kávét a gépbe véletlenül és leállt az egész.


Én sosem bíztam meg a posta rendszerében.

10-ből 11-szer már a kezemben volt a csomag mire megjött az email, hogy "a mai napon kézbesítjük"

igazából a posta felülete annyira lassú, hogy a múltat mutatja.

Majd nézz rá később. valszeg csak valami karbantartás van - mert hát ki az a marha aki vasárnap 5 percenként frissítené a csomagkövetést? :D

2021. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ki az a marha aki a csomagkövetésen rágódik vasárnap?
2021. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Kedves kérdező, megértjük az aggodalmad, de nem tudunk neked segíteni.
2021. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

A férjemnek sem működik. Vállalkozó, egy megrendelt csomagot csütörtökön adott fel 24 órás időgarantált csomagban. A vevő nem jelzett vissza, meg akarta nézni, átvette-e, de semmi nem látszik.

Szóval nem egyedi eset.

2021. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!