Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb okosóra? help

Melyik a legjobb okosóra? help

Figyelt kérdés

Női okosórákat keresek sportoláshoz. Fontos lenne, hogy tartozzon hozzá GPS, tudjak vele futni, biciklizni, esetleg úszni,valamint az akkumulátor minél többet bírjon ki GSP használata mellett is. Legfeljebb 60 ezer forintot szeretnék rászánni. Eddig a Garmin Forerunner 45s-t néztem ki, de más is érdekelne.

Köszönöm szépeen! :)



2021. febr. 14. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Forerunner 45s nem tunik okosoranak. A legjobb okosorakat valoszinuleg Apple, Samsung vagy valamelyik konkurrens gyarto kesziti. A leirasod alapjan viszont neked egy sportora kellene. Ezeknel pedig a Suunto, a Polar es a Garmin a legjobbak. Ezek kozul barmelyiket valasztod nagyon nem losz melle.
2021. febr. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kisebb fogalomzavarom volt. Sportórákat keresek, igen, bocsánat! :D


Garmin Forerunner 45s eddig nagyon szimpatikus nekem, viszont ahogy néztem az akkumulátor mindennel együtt ("Akkumulátoros élettartam: akár 7 nap okosóra módban vagy 13 óra GPS használat mellett") 13 órát bír ki, ami nem olyan sok, ha elmegyek biciklivel egy nap alatt megkerülni a Balatont.


Még a Polar Unite is tetszett ár-érték arányban, de az sajnos még kevesebbet bír ki. :(

2021. febr. 14. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:
En egy Suunto Ambit3 Peak-et hasznalok, akksiban ez eleg verhetetlen ha ez fontos tenyezo. Amikor megjelent egyik leghosszabb uzemdeju sportora volt. Mara mar kioregedett, de ha nem zavar a nagyobb meret es a szines kijelzo hianya, szerintem mai napig okes lehet.
2021. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csekkolom. Eddig Polar és Garmin órákat kerestem, de úgy hallottam, hogy a Suunto is jó sportórákat gyárt. Mennyit bír GPS-szel?
2021. febr. 16. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az internet szerint 20-25 ora kozott, en ilyen sokat sosem hasznaltam egyhuzamban. Tavasszal/nyaron ha futok,biciklizek heti 4-5 alkalom, alkalmankent 1-2 ora kozott, altalaban 2-3 hetente kell toltsem.
2021. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!