Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi baja a nyomtatónak?

Mi baja a nyomtatónak?

Figyelt kérdés

Brother HL 1210 W nyomtató. Most cserélem benne a tonert, de nem dolgozik vele, csak villog narancssárgán 3x egymás után. A papírján ez a hibajel nincs feltüntetve. Nagyjából 1 éves a készülék, de már a tököm tele van vele. Ez már a második toner, ami nem jó neki. De amúgy is olyan rettenetes lassú. Hosszú másodpercek kellenek neki, mire rászánja magát, hogy kinyomtasson egy doksit. Az az idióta wifis applikáció is egy nulla, ha kedve van nyomtat, ha nincs kedve, akkor még a dokumentumot sem találja meg.

Légyszi, aki tudja mi a teendő, írjon! Szívesen belevágom a baltát, de előbb még lássuk, hátha meg lehet javítani. Nagyon köszönöm!



2021. febr. 18. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés, gondoltam. Köszi!
2021. febr. 18. 21:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lettem előrébb. Úgy csináltam, ahogy elő van írva, de ugyanúgy villognak a ledek. Dögvész rakás hulladék. Az előző HP nyomtatóval sosem volt baj évekig. Csak ugye az új laptop nem támogatta, így ezt a retket kell használni. Csomó időmet elveszi ez a sz@r. Ha valakinek kell, eladó.
2021. febr. 18. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a toner elektromos érintkezőinek alkoholos megtisztításával kezdeném, illetve egy újratelepítéssel, majd egy új tonerrel. Idő/pénz ráfordítás tekintetében talán így jönnek növekvő sorban.
2021. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. febr. 20. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!