Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbízható cég az internetes...

Megbízható cég az internetes Wish, amely cégtől való internetes vásárlás során meg kellene adnom a bankkártyám számát, amitől vonakodom mert semmi közük hozzá és még nem is vásároltam így, előre fizetve, vagy ez egy bevált vásárlási mód?

Figyelt kérdés

Palántanevelésre alkalmas, viszonylag nagy teljesítményű cob led chippet árulnak kedvező áron, de a megrendelés során kérik a bankkártyám számát.

Az sem tetszik nekem, hogy előre kell fizetni, mert szerintem megvan rá az esély, hogy aztán leshetem a holmit, mert sohanapján küldik el, de ezt esetleg megkockáztatnám, mert nem nagy összegről van szó, 2 db 30 W-os chip szállítással 1740 Ft, de nem tudom, szabad e megadni a kártyaszámot egyáltalán, illetve volt e valakinek a wish-el rossz tapasztalata?

Még nem vásároltam így, csak utánvéttel. Mi a szokás, szabad megadni a kártyaszámot?



2021. febr. 19. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

"Mi a szokás, szabad megadni a kártyaszámot?"


Másképp hogy a lóphaszban fizetnél? Hm?

2021. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

A termékek általában megérkeznek tőlük, csak jellemzően valami ipari hulladékra jobban emlékeztető kínai gagyi vackot fogsz kapni, és nem feltétlen olyan mint a képeken. Azért olyan kedvezőek az áraik.


pénzel átverni nem fognak, de gagyi selejtek a termékeik.

2021. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
85%
Sokat vasaroltam mar toluk. Ha nem kapod meg, visszaadjak az arat. Biztonsagos, rengetegen hasznaljak.
2021. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 savanyújóska ***** válasza:
65%
Megbízható helyeken simán meg lehet adni, a probléma az, hogy a Wish NEM AZ. Legjobb esetben is valami félig használható filléres kacatot(nem a jó értelemben) kapsz a pénzedért, aminek ugyan visszaküldok az árát, ha jelzed, hogy nem ezt rendelted, de akkor minek költsd náluk a pénzed, ugye. Ha már mindenképp Kína, inkább AliExpress, ott jellemzően tényleg azért vannak fent, mert valami terméket el akarnak adni, és inkább az a kivétel, ha vissza kell kérni a pénzed, nem pedig szabály, mint a Wishnél. (Kb. 100 rendelésből talán egyszer kellett reklamálnom, akkor is azért mert nem jött meg valami, akkor is két napon belül visszautalták a pénzt.
2021. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 savanyújóska ***** válasza:
73%

ps.: Wish példa - [link]


Szóval lehet rendelni, csak nagyon le kell adni az elvárásaidat, ahogy itt is kiemelik, annak ellenére, hogy a termék minősíthetetlen (különösen az ajánlat fényében), a pénzt végül visszautalták.

2021. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
73%

Nekem pár napja sz@rták tele az e-maijeimet reklámokkal.

Sose rendeltem tőlük, még csak oda se kattintottam

2021. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Wishröl inkább ne rendelj,inkább amazon.de vagy eBay.de ezeken a helyeken,előre fizetsz a termékért,az eBay paypal is tudsz fizetni.
2021. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
olyan szempontból biztonságos hogy nem fogja ellopni a kártyaadataidat, ha kérsz pénzvisszafizetést, szó nélkül megteszik. a termékek minősége már más tészta, azt a wish nem tudja garantálni, mivel ez csak egy platform eladásra. nem a wish ad el, hanem különböző cégek, a wish csak a helyet biztosítja. elektronikát főleg nem ajánlatos venni.
2021. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Wishtől ne rejdelj semmit ha nem akarsz csalódni!

Ennyi!

2021. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, eléggé elijesztettetek a wishtől.

Mindenkit hasznosnak értékeltem, majd megpróbálok keresni valami megbízhatóbb helyet, de lehet, hogy végül mégis rászánok pár száz Forintot, még meggondolom, mert akkor nagy az esélye, hogy az is kidobott pénz lenne.

Egyébként ez lenne:

[link]

2021. febr. 19. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!