Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok zenét lejátszani...

Hogyan tudok zenét lejátszani autóban telefonról bluetoohton keresztül?

Figyelt kérdés
Az autó olyan, amiben benne van alapból a bluetooth átiranyítás hívásoknál, de arra nem jöttünk rá, hogy hogyan lehetne ezt zenével is használni. Mármint csatlakoztatom a telefont az autóhoz bluetoothon keresztül, de akkor az csak a hívásokat fogja kihangosítani, a zenét nem. Van rá esetleg valamilyen megoldás?

2021. márc. 1. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A gépkönyvben mit is olvastál erről?
2021. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem számít milyen autó, ne írd le.
2021. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínúleg akkor csak a kihangosítás megy. Nekem egy Sony WX-900BT van utólagosan beépítve, de annál külön ki kell választani mit akarok, rádiót, CD-t, vagy USB-ről zenét hallgatni. Bluetooth esetén meg külön van a telefonhívás/kihangosítás és a zenehallgatás.
2021. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:

A kihangosítás meg a zene lejátszás bt-on keresztül két különböző dolog.

Ha van aux bemenet a kocsiban, akkor vegyél kicsi BT vevőt (Bluetooth receiver), ami veszi a telefonodból a zenét és jack kábellel összekötöd az autóval. Ez vagy USB-n keresztül kapja a tápot vagy beépített akkumulátorral van szerelve.

Valami ilyesmire gondoltam


[link]

,

csak sajnos némelyiknek, a nagyon olcsóknak gyenge a minősége, romlik a minőség. Én anno Ebayről rendeltem, az teljesen rendben van.

2021. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!