Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asztali "ledlámpa" esetében...

Asztali "ledlámpa" esetében cserélhető a körte, illetve villanykörtével működik-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

Gyönyörű íróasztali ledlámpát találtam, de mivel zárt nègyszög alakú üveg a "búrája" nem tudom hogy hogy működik. (Ledlámpa megnevezéssel árulják) Cserélhető villanykörtével? Vagy ha egyszer kiég akkor annyi volt, és már csak disznek jó?

Fontos lenne, köszönöm a válaszokat.



2021. márc. 4. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
tudnád linkelni?
2021. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Benne kellene lenni a leírásban, van ami standard izzófoglalatba rakjató ledes égővel megy, de pl. az ikeásomban elvileg kidobhatom, ha kiégnek. Gyakorlatilag vettem 2-t, mivel szakmabeli vagyok, ha megdöglik kibelezem, és megnézem hogy forrasztással tudom-e cserélni, illetve megéri-e szöszmötölni vele.
2021. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
83%
A túldizájnolt változatok jellemzően beépített LED panelt és tápegységet tartalmaznak, amikben nem cserélhető (illetve csak felkészült szervizben) a LED vagy a tápegység.
2021. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
3: 2-es vagyok. Nekem is a gyanúm inkább.
2021. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Általában ezekben a led lámpákban a led diódák integrálva vannak, amely annyit takar, hogy átlagos felhasználó által nem cserélhető. Persze ha értesz hozzá, akkor megoldható. Aliexpressről rendelsz egy hozzávaló led panelt, a régit leforrasztod a tápegységről, és az újat ráforrasztod polaritásnak megfelelően(tehát +, -, földelés(ha van)).
2021. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, most ébredtem, és arról a részről lemaradtam, hogy melyik lámpáról van szó.

Mert van olyan amiben cserélhető, és van amiben nem. De inkább utóbbi jellemző.

De nem tudom, melyiket kérdezed.

2021. márc. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!