Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem indul a ps4,azt kéri,hogy...

Nem indul a ps4,azt kéri,hogy rakjam újra rendszerszoftvert?(Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Eddig is pár napja baj volt a ps4-emmel. Először többször befagyott a játéknál,majd volt,hogy nagyon belassult az egész rendszer,meg volt olyan amikor be se akart kapcsolni,vagy a kontroller csak halványkéken világított. Csináltam adattörlést safe mode-ba,azzal már javult a lassuság. Meg próbáltam játékokat letörölni hátha a tárhely nem volt elég. Ma is csinálta párszor a befagyást,most meg mikor este megpróbáltam bekapcsolni ezt írta:8.3 vagy újabb változat újratelepítéséhez csatlakoztass egy frissítőfájlt tartalmazó usbt. Az újratelepítésheh a frissítőfájlt letöltheted a playstatiom.com-ról.

Mi lehet a probléma? Ezzel már menjek szervízbe?



2021. márc. 5. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell szervíz, csak egy pendrive. Letöltöd rá a weboldalról a fájlt, bedugod a ps-be, vársz, kész vagy.
2021. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!