Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a vezeték nélküli fülhallga...

Ez a vezeték nélküli fülhallgató jó lehet?

Figyelt kérdés

Ma rendeltem meg ezt a vezeték nélküli, i12 Bluetooth-os fülhallgatót. Szerintetek ez milyen? Mármint a hangja jó lesz? Valaki vásárolt már ilyet? Mi a véleményetek róla? Azért nem rendeltem drágábbat, vagy akár eredeti Apple AirPods-ot, mert én a fél fulemre nagyjából siket vagyok, így annyira nem zavar ha nem tökéletes minőségű a hang, csak annyi volt az elvárásom hogy körülbelül legyen azért annyira jó a hang minőség, mint egy sima egyszerű vezetékes fulhalgatonak. Csak nagyon zavart a zsinórja. Csak kepet tudok csatolni, de kimásolom a leírást is:


Termék leírás: A vezeték nélküli Bluetooth fülhallgató, kompatibilis Android és iOS rendszerű mobiltelefonokkal. Kényelmes, vezeték nélküli fülhallgató, amely egyszerűen használható. Vegye ki a dobozból és az már csatlakozik is a telefonjához. Ez után a bluetooth kapcsolatok között keresse meg az i12 fülhallgatót és párosítsa az eszközt! Gyorsan összecsatlakozik a telefonoddal és szép erőteljes hangzást biztosít. Beépített mikrofonnal rendelkezik, amely zajszűrős technológiával van ellátva, így zavartalanok lesznek a beszélgetések. Specifikáció: Terméknév: TWS i12 Bluetooth Verzió: 5.0 + EDR / BLE sztereó hangátvitel: HFP 1.7, HSP 1.2, A2DP 1.3, 1.6 AVCRP, SPP 1.2, PBAP 1,0 Akkumulátor Kapacitás: 40mAh x 2 Töltés Box Akkumulátor kapacitás: 350mAh Készenléti idő: 100 óra Beszélgetési idő: 2-3 óra zene idő: 2 -3 óra Beszélgetés Távolság: Körülbelül 10 méter Zene Távolság: Körülbelül 10-15 méter Csomag tartalma: 1 x páros vezeték nélküli Bluetooth Earbud 1 x Töltődoboz 1 x USB töltőkábel 1 x felhasználói kézikönyv.

Kép:


[link]

A telefon amihez használnám egy iPhone 11 lesz, de avval kompatibilis, ha jól láttam.

Minden választ köszönök

16/L



#fülhallgató #Vezetek nélküli fulhallgato #Bluetooth-os fulhallgato
2021. márc. 5. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Jó lesz
2021. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Hitvány kacat mind.
2021. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként elfelejtettem ki írni hogy állítólag az eredeti ára 23.800. Forint, de ez gondolom csak valami marketing fogas hogy hű de nagy kedvezménynek tűnjön a 7140 forintos ár.
2021. márc. 5. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!