Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az egeremmel hogyha görgetek...

Az egeremmel hogyha görgetek (bármit, weblapot, chat alkalmazást, tényleg akármit) akkor néha visszábbdob egy pár sorral. Mi baja?

Figyelt kérdés
Az előző egerem is csinálta, azt hittem azzal van a baj ezért vettem egy újat, egy ideig jó is volt, de mostmár ez is csinálja. Drivere rendben van, azt ellenőriztem. Bármi ötlet mi baja lehet?

2021. márc. 15. 20:18
 1/4 anonim válasza:
54%
Esetleg nem a nativ felbontásban használod a monitorod és az egér túlmegy a képernyőn? Vagy csak meg kell takarítani az egeret, esetleg nem jó az alátét, mert vagy tükröződik (optikainál gond lehet), vagy túl sima (görgősnél nem a legjobb)
2021. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:

Rossz vagy koszos az egérben a görgő forgását érzékelő szenzor (encoder).

Ha mechanikus akkor csere, ha optikai akkor ecsettel takarítsd ki.

2021. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel lett kitakarítva, ugyanúgy csinálja. (Annyit értem el hogy mostmár van amikor nem is görget, csak akkor ha előtte kattintok egyet.) Szerintem szoftveres a probléma.
2021. márc. 16. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:

szar a görgető

cseréltesd ki ha még garanciális

2021. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!