Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Panasonic TX-P55VT50E Tv...

Panasonic TX-P55VT50E Tv elromlott , mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés
Kb 6 éves tvrol van szó , ha megnyomom a bekapcsoló gombot ,csak pirosat villog . Se kép se hang . Eggyet kattan és pirosan villog . Vajon drága lesz megszereltetni? Vegyék inkább egy újat ?

2021. márc. 18. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsőre a márkáról a viera plazma TV jut eszembe, de ez nem az :D

Az a villogás, és a kattanás egyfajta hibajelzés, mint a pc-nél a csipogás. Nem csinált valami furcsaságot mostanság? Nem volt forró?

2021. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó plazma tévé, én a helyedben megkérdezném mennyi a javítási költsége. Lehet alaplapot vagy tápot kell benne cserélni, csak kérdéses van e hozzá alkatrész, mert már plazmákat nem gyártanak. Ha nagyon drága a javítási költség, akkor is érdemes megfontolnod, megakarod e javítani, vagy inkább veszel egy 4k tévét. Viszont azt tud olyan képminőséget, nem fogsz tudni venni 100-300e forintért, mint amilyen a mostani plazmád. Ahhoz alaposan bele kell nyúlnod a zsebbe, hogy hasonló képminőséget kapjál a mostani tévék közül. Értsd, jó fekete, színhűség, jó mozgási sebesség (forma1,foci, nba).
2021. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jav.: tényleg plazma TV, csak nem néztem meg rendesen az útmutatóját.

Bocsi!

2021. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A volt párom azt állítja hogy ez az utolsó plazma tv amit a Panasonic gyártott és hogy maximum 7 éves . Amúgy nagyon megvagyok vele elégedve . Annyi hogy mostanában nem a távirányítoval kapcsoltam ki - be hanem a gombot nyomtam meg xmert az úgy egyszerűbb volt. Amúgy nem hinném hogy csináltam volna valamit . Meg egy kicsit poros a hátulja . Nő vagyok , úgyhogy semmi technikai dolgokhoz nem értek.
2021. márc. 18. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!