Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Párom nagyon szeretne otthonra...

Párom nagyon szeretne otthonra egy forrasztó készletet. Szülinapjára meg akarom lepni vele de nem nagyon értek hozzá... Ehhez kérnék egy kis infót!?

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Mire használná (ha tudsz erről valamit)?


Mennyi a keret?

2021. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Műszaki cikkel, szerszámmal nem jó egy férfit meglepni. Szereti maga kiválasztani. Menjetek el együtt megvenni, te fizeted de ő választja ki.
2021. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
61%
Pontosan tudni kellene, hogy milyen készlet kellene neki, miket akar forrasztani, mennyit, stb., nagyon sokféle van. Azt javaslom én is inkább, hogy ő válassza ki, te fizesd akkor inkább.
2021. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Csak otthon hobby szinten keret nem lényeg de nem kell hogy nagyon komoly legyen 😁


Ohh az én párom örül mindennek szereti ha szerszámokkal lepem meg ezzel nem lesz probléma ismerem mit szeret mindenképp meglepit szeretnék neki 😊

2021. márc. 21. 18:58
 5/15 A kérdező kommentje:
Otthoni célra kellene ha valami elromlik stb semmi extra...
2021. márc. 21. 18:59
 6/15 anonim ***** válasza:
2021. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%
Olyat vegyél amihez van ón is, vagy vegyél mellé, kb. 0,7mm-eset, de az biztos, hogy én valamilyen változtatható hőmérsékletűt vennék. Pl. amit a #6-os válaszoló első linkjében látsz.
2021. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Praktiker vagy OBI vásárlási utalványt vegyél, van többféle címletben. Így ő veszi meg, te végül is meglepted és mindenki elégedett.
2021. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindegy, hogy miket forrasztana, ahogy az se, hogy mennyit... meg az sem, hogy mit gondoltál keretnek... mert lehet kapni pár ezer forintos szrt is, meg lehet kapni több százezerért is, a kettő közt meg mindent
2021. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Nézd meg a böngészőben a keresési előzményeket!

A poreszt görgesd tovább és nézd meg milyen forrasztóállomásokra keresett rá!

Aztán zárd be a 'csába a böngészőt, fogd meg a kezét és menjetek el megvenni azt ami kell neki!

Ahányszor én vettem ruhát, fehérneműt, stb. a főnökasszonyomnak, annyiszor nem volt jó. És amit ő vett nekem szerszámot, szintén egyiket sem találta el.

Nem szóltunk egymásnak róla egy darabig, csak feltűnt, a másiknak, hogy nem használja. Úgyhogy megegyeztünk, hogy nincs több meglepi aji, csak apróságok....


Azt vedd amit ő szeretne!

1: Azt kapja amit ő szeretne.

2: Ha később nem tetszik neki valamiért akkor a fejéhez tudod vágni, hogy "Te választottad" :D

2021. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!