Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop betört kijelzővel,külső...

Xattila32 kérdése:

Laptop betört kijelzővel,külső monitort nem ismeri fel, driver telepítés? továbbiak lent

Figyelt kérdés
Van 1 laptopom aminek régebben betört a képernyője, windows 10 volt rajta de már kicsit lassú volt ezért úgydöntöttem lecserélem. Külső monitort használtam vga porton keresztül. Mikor leformáztam a hárdot és elakartam indítani a telepítést a külső monitor nem ment tovább. Kivettem a hárdot a gépből és áttettem egy másik laptopba és így telepítettem fel a windowst ( ezen a gépen semmi gond nem akadt a külső monitorral). Csak így az a baj hogy nem lehet feltelepíteni a vga drivert mert ugye nem abban a gépben van ezért a külső monitor továbra sem működik a betört képernyős laptopon. Hogy lehetne megoldani? próbáltam volna vnc szerverrel de mikor átteszem a hárdot a saját gépébe( a betört kijelzősbe) gondolom nem megy a wlan driver sem tovább.

2021. márc. 23. 13:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!