Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPhone 6s-hez okosóra létezik?

IPhone 6s-hez okosóra létezik?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören egy olyan órát szeretne édesapám ami kijelzi ha hívják, munkában legalább tudná,hogy ki keresi.

Rendeltem egy X7-es okosórát, de egy bóvli, vagy lehet engem vertek át?! Se leírás, se magyar nyelv, tölteni se tölt. Tudom, mit vártam pár ezer forintos órától. De bosszant.

Szóval a kerdesem a következő. Ismertek olyan órát ami legalább ennyit tud és kompatibilis iPhone 6s-el?

(Mert úgy tudom az apple watch-ok csak az újabb iPhone-okkal kompatibilisek)

Köszönöm!



2021. márc. 24. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az iOS-nak és a WatchOS-nek kell kompatibilisnek lennie!

A 6S-re a legújabb iOS a 14-es. Azzal meg mindegyik WatchOS működik

Egy régebbi, használt Watch is meglelő lehet. Én 35-ért adtam el az Series 2-t.



- Apple Watch First Generation is compatible with the iPhone 5 or later, running iOS 8.2 or later.

- Apple Watch Series 1 and Series 2 are compatible with the iPhone 5 or later, running iOS 11 or later.

- Apple Watch Series 3 has two models, one with a cellular plan like your phone (LTE) and one without (Non-LTE). If you buy a new version of either model, you'll need an iPhone 6s or later, running iOS 14 or later. If you buy an old version from a few years ago, you might be able to use an iPhone 6 and iOS 13, but it's not guaranteed.

- Apple Watch Series 4 also has two models, with LTE being compatible with the iPhone 6 or later, and Non-LTE being compatible with iPhone 5s. Both need iOS 12 or later.

The Apple Watch Series 5 needs an iPhone 6s or later, running iOS 13 or later.

- Apple Watch SE needs an iPhone 6s or newer with at least iOS 14.

- Apple Watch Series 6 needs an iPhone 6s or later, running iOS 14 or later.

2021. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha ezt tudtam volna..
2021. márc. 24. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:

tanulópénz! :)

Meg ugye ott van az, hogy olvasod a sok ökör kommentjét, hogy "jaaajmár mennyire drága az epül és csak a hülye sznobok veszik! fúúúj!" :D

Legközelebb előbb kérdezz!

2021. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!