Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire jó egy okos óra?

Mire jó egy okos óra?

Figyelt kérdés
Apám akar nekem venni, de én feleslegesnek tartom. Azon kívül, hogy figyeli a pulzust meg átirányítja a hívásokat/üzeneteket, na meg az eredeti funkciója - mutatja az időt, mire jó?
2021. márc. 25. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez egywn fuggo, nekem hasznosak ezek is amitket fersoltal.
2021. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én például az alvásfigyelés miatt vettem. De sport közben is jó, hasznos tud lenni ha komolyan veszed. De ha ezekre nincs igényed persze hogy hasztalan.
2021. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok mindenre jó, bár én sem vettem mert számomra semmi haszna nincs.
2021. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan árkategóriában választottam, amennyiért sima órát is lehet venni. Azért inkább ezt vettem, mert nekem jobban tetszik kinézetre, és pl. hasznos, ha túrázás során mutatja, mekkora távot tettem meg. (Egyébként is szükségem volt órára, mert a régi már egy jóideje elromlott.)
2021. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém pulzust, elégetett kalóriát, veroxigént mér, lépést számol, edzés közben pulzus zónát is kijelez, megtett távolságot és magasságot mér, alvást figyel, vo2 maxot becsül. Ilyenek.
2021. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég hasznos egy óra. Stopper, ébresztő, értesítések, lépés számláló, stb ezek mind hasznosak. Sőt, egyes Samsung órákra még játékot is lehet letölteni.
2021. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rezgés, amit érzel is. Ébresztés rezgéssel. Pénztárnál, ittottamott, egy suhintás kinyomni a jókor hívót. Van, amelyikkel fizethetsz is. Egyáltalán: látod mi történt anélkül, hogy elő kéne kotorni a tepsit.
2021. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!