Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek?? N007 márkájú...

Mit tegyek?? N007 márkájú órám nem kapcsol be.

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete kaptam.

Szuperül működött, egészen tegnapig.


Kérlek, aki tud segítsen! (sürgős!!)

Az óra tegnap nem kapcsolt be, azt írta ki kb. 30 percen keresztül, hogy "Auto test", és 4 vagy 5 kis zöld négyzet volt a feliratok mellett.

Azután kikapcsolt, se kép, se hang.

Azóta nem reagál a töltésre, az alkalmazásra, és be se kapcsol.

Pedig nem tettem vele semmit, nem ütődött meg. Másnak van hasonló problémája? Aggódjak?Kuka?

Kérlek, aki tud segítsen, fontos lenne nekem!


Születésnapomra kaptam....


Előre is köszönöm.



#fontos #n007
2021. márc. 26. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a kinai csodak, 3 napig tartanak. Egy tisztesseges smartwartch 40-50e forintnal kezdodik, ez 8000 alatt van emagon es 6500 korul a random dropshipper oldalakon, lehet tippelni milyen a minosege.
2021. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudod, azért vettük ezt a "kínai csodát", mert nem tudjuk megengedni magunknak "tisztességes smartwatchokat, amik 40-50e forintnál kezdődnek".

🙂

Ez a 9000 ft ígyis nekünk sokat számít...

2021. márc. 26. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, pont ezert nem kene felesleges dolgokra kolteni, de ti ezt sosem fogjatok felfogni, mert kell a latszat, mutatni mindenkinek a vagyont.


Egy sima Casio oraval jobban jartal volna, mint egy 'meno', csak epp 2 hetig mukodo kinai okosoranak csufolt hulladekkal, ami javithatatlan es nyilvan gari sincs ra.

2021. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, ezt pont te soha nem fogod felfogni.

Ki mondta, hogy kell a látszat?

Nem lehet erre vágyni?

Nekem nem a Casio óra volt a vágyam, hanem ez.

Ki mondta, hogy a menőre megyek??

Fölösleges az, hogy évente egyszer megkapok egy ajándékot, amire a szívem vágyik, és mivel zsebpénzt nem kapok, nem tudom kigyűjteni a rá valót???

Illetve szerintem a korombeliek sokkal több, drágáb dolgokért követelőznek.


Én személyeskedtem veled?

Mert szerintem nem.


Nekem ez az óra olyan, mint másnak egy autó. Egy vágy, és örülök, hogy teljesült.


Én megoldásért fordultam ide, hátha segít valaki, nem a mutogatásért.

Azért hátha...

2021. márc. 26. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!