Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom képernyőduplikálá...

Hogyan tudom képernyőduplikálással átvinni a monitorom képét a TV-re?

Figyelt kérdés
Asztali számítógépem van. Régen mikor még laptopom volt, egyszerűen kihúztam a beltéri egységet és a TV-t összekötő HDMI kábelt a beltéri egységből, bedugtam a laptopomba és máris átment a laptopom képe a TV-re. Az asztali gépemnél ki kell húznom a monitort és a gépházat összekötő HDMI kábelt a gépházból, és be kell dugnom a helyére a TV-t és a beltérit összekötő HDMI kábel beltériből kihúzott végét, de úgy nyilván a monitor nem működik, és én kivetíteni szeretnék, tehát hogy amit a monitoron csinálok, azt lássam, és az vetítődjön ki a TV-re. Tehát lényegében vagy a TV-t kötöm a gépházhoz, vagy a monitort, de én azt szeretném, hogy a kettő egyszerre mehessen. Mit kéne csinálnom? Vennem kéne valami másféle vezetéket? A kettőt különböző fajta kábelekkel kéne a gépházhoz kötnöm? (Mert persze van pl. DVI kimenetem is) Vagy nincs valami egyszerű megoldás?

2021. ápr. 1. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A DVI és a HDMI oda-vissza kompatibilis, egy egyszerű DVI-HDMI kábelt kell venned és már menni is fog amit szeretnél.
2021. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a monitoron is van DVI bemenet, akkor sima ügy. De akár még VGA is lehet. Milyen monitor és milyen vodeókártya és milyen TV?
2021. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ige, át is lehet alakítani.
2021. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat! 2-es a videókártya Asus GeForce GTX1660 ha jól tudom, a TV LG, a monitor Samsung.
2021. ápr. 2. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!