Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Külső tintapatronos nyomtatóró...

Külső tintapatronos nyomtatóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Főleg fekete-fehérben nyomtatnék, de néha szeretnék jó minőségű fotókat is kinyomtatni, így a tintás és lézeres nyomtatók előnyeit ötvöző, külső patronos nyomtatókkal szemezek. Arra lennék kíváncsi, hogy az olcsó üzemeltetés valóban elérhető vagy csak szép ígéret, és ha valaki nyomtat fotókat vele, azok milyenek lesznek?


Előre is köszi!



2021. ápr. 13. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szép ígéret! Nekem tintasugarasokkal mindig az volt a tapasztalatom, hogy ha nem cserélhető fejes, mint anno volt a xerox-om, akkor 2-3 patroncsere után már nem nyomtatott szépen. És azok aránylag kis patronok is voltak. De hasonló a szitu a HP esetében is,ahol ugye fejjel együtt van a tintpatron, azokat töltöttem, de a harmadik töltést már nemigazán bírta, csíkozott, pacázott és olyankor meg kellett vennem a komplett újat.
2021. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy olvastam, ezt a problémát a beszáradás okozza, amit a külső patronos azzal küszöböl ki, hogy nem enged levegőt a patronba.
2021. ápr. 13. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem inkább kikopott a nyomtatófej, mert ezeket nem tartós használatra találták ki.

Kérdés, hogy te a nagytartályossal a végére milyen minőségben fogsz nyomtatni majd? Lehet hasonlóan jársz mint én.

2021. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy megtelik a waste ink tároló idővel.
2021. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

EPSON fotónyomtatóm volt, patronos. Iszonyú szép nyomatot csinált alapból is fotópapír nélkül. Teljesen megbízható volt minden téren, kartonlapra is gond nélkül nyomtatott. Mivel villámcsapás érte, ezért költségkímélés szempontjából váltottam külső tintapatronosra, szintén EPSON-ra. Megbántam...

Érezhetően legyöngített gép volt az előzőhöz képest. A színes és a fekete-fehér nyomat is nagyon elmaradt minőségben. Lehet, hogy csak egy gyári hibás gépet fogtam ki, nem tudom, de állandó problémákkal küzdöttem vele papírtovábbítás stb. területén is. Nekem csalódás volt.

Most szemezek egy HP színes lézernyomtatóval. Olyat keresek, ami engem már végig kiszolgálna.

2021. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Elképzelhető, hogy a patronos pigment alapú tintát használt, míg a tartályosok dye alapút szoktak használni. Ezért olcsóbb a tartályos, csak ezt mindenki elfelejti megemlíteni. :)
2021. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!