Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Satisfyer Luxury Haute,...

Satisfyer Luxury Haute, vágyaim.hu? Reklamáció?

Figyelt kérdés

Szűk 3 hónapja rendeltem a vágyaim.hu ról Satisfyer L. H.-t. Nyilván rendeltetésnek megfelelően használtam, mégis ma észrevettem, hogy a "száján" lévő szilikongyűrű (arany körcsíktól lefelé), elkezdett leválni a készülékről. Ilyenkor mi a teenő? van valakinek tapasztalata ezzel a honlappal kapcsolatban(reklamáció)? Nyilván felhívom őket. De ha vissza kell küldeni, és azt mondják nem megfelelően használtam(pedig de) akkor fizetem gondolom a postaköltségeket azért, hogy vehessek egy újat, mert ez így használhatatlan. Azt sem tudom, ha elfogadják, hogy valóban hibás, akkor kapok egy újat, vagy megragasztják(vagy ez nem olyan mint egy cipő? :D)? Elnézést az esetleges "alap" kérdésekért, de elég kezdő vagyok, még csomagot sem küldtem soha, azt se tudom hogyan, hol érné meg postazni. :D

Ezzel kapcsolatba is szívesen fogadok tanácsot, hol a legolcsóbb.

24/L



2021. ápr. 17. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket, jelentsd be a problémádat és majd küldenek futárt. A saját szerződött partnerül fogja elszállítani a meghibásodott eszközt.


A postaköltség 1-2 ezer forint, úgyhogy ezen kár aggódnod.

Persze ezt csak akkor kell kifizetned ha nem jogos a problémád.

2021. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!