Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Google Naptár alkalmazás...

A Google Naptár alkalmazás tudja külön kezelni a naptárakat?

Figyelt kérdés
Én már régóta a Google Naptár alkalmazást használom a magán programjai rendszerezésére, viszont a munkahelyemen is most váltottunk Google Naptárra. Létrehoztak nekünk egy közös e-mail cimet, amit hozzáadtam a beállitasokban a Google fiokjaimhoz. Viszont az a probléma, hogy az alkalmazás osszemossa a a saját és a munkahelyi naptáramat. Ez megoldhato lenne, hogy két különböző naptarkent legyenek kezelve? Így nem látom át a saját programjaimat.

#szinkronizálás #Googlenaptár
2021. ápr. 20. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Telefonon nézed, vagy gépen böngészőben?


Böngészőben nálam úgy van, hogy a bal oldalon van egy sáv, ahol kiválaszthatom, melyik naptárakat szeretném megjeleníteni. Vannak a sajátjaim, meg még néhány velem megosztott (pl. a családtagjaimé, munkatársaké stb.). Tetszés szerint ki-be kapcsolhatom az események megjelenítését, valamint a színüket is én választom ki.


Telefonon ugyanígy el lehet rejteni bizonyos naptárakat, de mivel annak kisebb a képrnyője, jobban bele kell túrni a menübe, nincs minden ott a képernyőn rögtön.

2021. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, találtam egy olyan opciót, ahol ki-be tudom kapcsolni a különböző e-mail címekhez kapcsolódó eseményeket 😊 így váltogatni tudom, hogy mikor melyik naptáramat látom majd 😊
2021. ápr. 20. 17:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, az volt a fontos, hogy telefonon is lássam mind a kettőt.
2021. ápr. 20. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem két naptár alkalmazás van külön, és az egyikbe a saját, a másikba a céges dolgok kerültek, így nem kell kapcsolgatni.
2021. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!