Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék segítséget kérni....

Szeretnék segítséget kérni. Huawei p30 pro telefonom van és szeretnék vásárolni egy okosórát vagy okoskarkötőt. Igazából nem tudom melyik lenne a legjobb választás hozzá, meg milyen típusú. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a mérvadó, hogy neked milyen óra tetszik, vagy milyen funkciókra van szükséged. Nekem egy Huawei Watch GT van, az alap dolgokat tudja, az idő mutatásánkívül főként üzenetértesítésre és bicajozáskor pedig útvonal és hozzá kapcsolódó adatok rögzítésére használom. Ritkán kell tölteni, é akkor is elég neki egy óra, hogy feltöltsön.
2021. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Watch gt 2 pro
2021. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Èn jelenleg Band4 Prot használok ugyanilyen telóhoz ès nagyon elègedett vagyok vele. Viszont most szeretnèk olyant amivel tudok vèrnyomást, stresszt ès oxigènszintet nèzni de mèg nincs meg az igazi.
2021. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!